Cēsu Profesionālā vidusskola » (+371) 64122971 (+371) 29415137

Marta pēdējā nedēļā “Erasmus” projekta apmaiņā uz Kauņas Profesionālās izglītības centru devās četri 10N13 grupas namdari: Elvijs Ciekurznis, Artūrs Dikants, Mārtiņš Eglītis un Toms Juhno, kuriem mācību un kultūras programma ilgs divas nedēļas. Kopā ar audzēkņiem pie Lietuvas kolēģiem ieradās neliela mūsu skolas delegācija, lai satiktos ar pagājušā rudenī Cēsīs pabijušiem partneriem. Projekta pirmo nedēļu Kauņā pavadīja arī skolotājs Andrejs Kokle.

Apmācības laikā mūsu audzēkņi Lietuvas meistaru vadībā izgatavos 15 āra solus Kauņas skolas vajadzībām. Darbs norit centra plašajās kokapstrādes darbnīcās, bet komunikācija ar personālu – pārsvarā angļu valodā. Apmešanās noorganizēta turpat skolas teritorijā – nelielā kotedžā.

Uzturēšanās pirmajā nedēļā tika apmeklēta līmēto koka siju ražotne, kā arī pabūts Kauņas koledžas kokapstrādes tehnoloģijas un mēbeļu restaurācijas darbnīcās. Brīvajā laikā notiek iepazīšanās ar 600 gadus vecās pilsētas ievērojamākajām vietām, baudot Kauņas iedzīvotāju viesmīlību un laipnību.

Mums ir profesija