Cēsu Profesionālā vidusskola » (+371) 64122971 (+371) 29415137

Ekskursija uz Rīgas izstādēmCeturtdien, 9. martā, Rīgas Ķīpsalas kompleksā tika atklāta lielākā būvniecības izstāde Latvijā “Māja I 2017”. To apskatīt devās arī mūsu skolas namdaru 2. un 3. kursa, kā arī 15. grupas audzēkņi. Izstāde divās hallēs aizrāva ar daudzveidību celtniecības materiālu, izstrādājumu un pakalpojumu klāstā, bet starp daudziem ārzemju uzņēmējiem Cēsu novadus pārstāvēja firmas “Staļi”, “Lāns”, “Amatciems” u. c. Par pierādījumu izstādes apmeklējumam liecināja audzēkņu savāktie bukleti un populārāko stendu informācija.

Atpakaļceļā ekskursija veda uz Rīgas Motormuzeju, kurš pēc rekonstrukcijas ir atvērts nepilnu gadu. Iespaidīgs vēstures atskats, oriģinālie spēkratu modeļi un interaktīvā ekspozīcija – tas viss bija atrodams trīsstāvu modernajā ēkā.

Audzēkņus pavadīja skolotāji: Ināra Alksne un Andrejs Kokle, bet par autobusu paldies mūsu skolai.

Mums ir profesija